FIRMY


NAŠA SPOLOČNOSŤ POSKYTUJE KOMPLEXNÝ SÚBOR SLUŽIEB,  BEZ STAROSTÍ SPOJENÝCH S DOBRÝM, ČISTÝM A REPREZENTATÍVNYM STAVOM VAŠICH FIREMNÝCH PRIESTOROV.

NAJLEPŠIE UPRATOVACIE A ČISTIACE SLUŽBY PRE FIRMY


Vždy sa môžete spoľahnúť na dokonale odvedenú prácu do najmenších detailov. Na upratovnaie posielame skúsený a praxou preverený personál, ktorý spĺňa vysoké profesné ako aj osobnostné predpoklady. Nemusíte sa starať vôbec o nič. Všetky čistiace prostriedky, potreby, nástroje a zariadenia si prinesieme (ak si neželáte inak). Neplatíte nič naviac, žiadne prepravné, materiál ani iné skryté poplatky.

VÝROBNÉ HALY A SKLADY


Pre firmy zaoberajúce sa priemyselnou výrobou a logistikou poskytujeme špecifické služby, presne podľa požiadaviek. Medzi najžiadanejšie služby patrí čistenie výrobných hál, skladov a garáží, čistenie technológií.

FITNESSCENTRÁ


Pri upratovaní fitnesscentier, posilňovní a telocviční vykonávame okrem štandardných služieb aj utieranie posilňovacích strojov a trenažérov, umývanie a dezinfekciu sociálnych zariadení, či upratovanie zázemia pre personál.OBCHODNÉ PRIESTORY


Pre všetky obchodné prevádzky, ako sú predajne, klientské centrá, showroomy a cestovné kancelárie, ponúkame pravidelné a nepravidelné upratovanie, ale aj doplnkové služby ako umývanie výkladov, okien či sklenených stien a prepážok.

Hotline +421940767677